В такі непрості для країни на robota.ua з’являється все більше вакансій для військових та представників дотичних до військової справи сфер.

Ми звикли у вакансіях бачити вимоги до досвіду роботи кандидатів, високого рівня англійської, готовності навчатися та розвиватися. У військових все по-іншому: тут шукають людей з хорошою фізичною підготовкою та готових працювати в зоні активних бойових дій. А перевага надається кандидатам з бойовим досвідом, які пройшли курс тактичної медицини та базової військової підготовки, мають навички влучної стрільби.

Підготували добірку вакансій для представників військової сфери. Дізнавайтеся про умови та відгукуйтеся вже зараз!

Консультант з обліку техніки та керування ремонтами (для військовослужбовців/-виць) у Сили Оборони України

📍Київ

Потрібна людина, яка буде: забезпечувати безперебійну роботу підприємства і технологічно правильну експлуатацію обладнання, вузлів; організовувати ефективну роботу механічно-ремонтної служби; створювати та дотримуватися планів технічного обслуговування та ремонту обладнання (затвердження та контроль); організовувати своєчасний та якісний ремонт, модернізацію обладнання; брати участь в організації обліку та зберігання запасних частин; вирішувати аварійні ситуації та надавати рекомендації щодо усунення.

Відгукнутися

Стрілець-зенітник ПЗРК (ЗСУ) в 130 Батальйон ТрО

Вакансія передбачає службу в 130-му окремому батальйоні 241 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України у складі Регіонального управління «Північ». Основні обов’язки: виявлення та знищення ворожих повітряних цілей; робота з переносними зенітно-ракетними комплексами (ПЗРК) «Ігла»; робота з антидроновою рушницею.

Відгукнутися

Начальник/ця відділення персоналу до Сил Оборони України

📍Київ

Вакансія передбачає службу в окремому підрозділі Сил Оборони. Обов’язкові вимоги до претендентів: вища освіта; досвід роботи у відділі персоналу чи підрозділі стройової частини ЗСУ від 2-х років; офіцерське звання. Пропонується: офіційна служба за контрактом; можливість переведення чинних військовослужбовців; грошове забезпечення від 30 000 грн.

Відгукнутися

Оператор БПЛА в Мукачівський прикордонний загін

📍Мукачево

Запрошують на військову службу операторів безпілотного літального апарату. Що доведеться робити на посаді: запускати безпілотник та безпосередньо управляти польотом; проводити розвідку та дорозвідку на державному кордоні; вести спостереження за визначеною ділянкою місцевості з метою виявлення порушників на державному кордоні; аналізувати та обробляти результати польоту квадрокоптера.

Відгукнутися

📍Харків

Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу (контракт/мобілізація). Розглядають громадян призовного віку (тих, хто не служив), які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту та військовозобов’язаних, осіб, які проходили військову службу в Державній прикордонній службі або інших військових формуваннях України.

Відгукнутися

Інспектор прикордонної служби (Рівне)

Інспектор прикордонної служби (Житомир)

Інспектор прикордонної служби (Чернігів)

Начальник медичного пункту в Національну гвардію України

📍Харків

Шукають лікаря для організації евакуації та надання медичної допомоги пораненим. Основні обов’язки: керування медичним персоналом; організація надання першої медичної допомоги та евакуація поранених до медичних закладів.

Вимоги: вища медична освіта (лікар); досвід надання невідкладної допомоги; знання у галузі медицини невідкладних станів, медицини катастроф та алгоритм MARCH.

Відгукнутися

Експерт з роботи з нормативно-довідковою інформацією (masterdata) (для військовослужбовців/-виць) у Сили Оборони України

📍Київська область

ЗСУ впроваджує модуль обліку та ремонту запчастин в SAP 4HANA. Шукають кандидата в проєктну команду для роботи з нормативно-довідковою інформацією в системі SAP.

Потрібен досвідчений інженер з експлуатації обладнання; який знає англійську на рівні В2; має досвід використання автоматизованих систем у напрямку керування процесами ремонтів; досвід планування та організації ремонтів; досвід роботи з masterdata; який вміє працювати з Excel.

Відгукнутися

Стрілець/чиня-снайпер/ка (ЗСУ) в 130 Батальйон ТрО

Обов’язки: виконання бойових завдань у складі підрозділу; прикриття вогнем; знищення виявлених цілей за командою командира відділення або самостійно.

Відгукнутися

Заступник/ниця командира бойової машини (ЗСУ) у 130 Батальйон ТрО

📍Київ
Обов’язкові вимоги: досвід військової служби; знання озброєння, тактики бою; комунікативні навички; стресостійкість; мотивація знищення ворога; готовність працювати в зоні активних бойових дій.

Відгукнутися

Військовослужбовець, сержант, командир відділення в радіотехнічному підрозділі у Військову частину в Харківському регіоні

Основні вимоги: готовність до військової служби, висока фізична та психологічна стійкість, досвід роботи в ремонті радіотехнічних та електронних пристроїв. Обов’язкова наявність не нижче середньої технічної радіотехнічної або радіоелектронної освіти та стажу роботи не менше ніж 3 роки.

Відгукнутися