Аналітики robota.ua підготували гарячу добірку вакансій для HR-фахівців. Можливо, десь шукають саме вас. Знайомтеся з пропозиціями та відгукуйтеся вже зараз, вакансії швидко закриваються.

Директор з персоналу в ARZINGER

📍Київ

Шукають кандидата з аналогічним досвідом побудови та розвитку human capital у компанії; досвідом співпраці з великими командами стейкхолдерів; розвиненою лідерською компетенцією; успішним досвідом розвитку бренду роботодавця; готового працювати з великими обсягами інформації та втілювати цікаві ідеї. Також майбутній HRD має вільно володіти англійською. Профільне навчання буде перевагою (SHRM, CIPD).

Відгукнутися

Фахівець з навчання та розвитку персоналу в EVA

📍Дніпро

На посаду розглядають фахівця/фахівчиню з досвідом управління проєктами навчання; який/яка вміє швидко засвоювати, візуалізувати та структурувати інформацію; знає особливості навчання дорослих. Перевагою буде досвід розробки відеокурсів, інтерактивних навчальних матеріалів та роботи з платформами дистанційного навчання.

Відгукнутися

Інспектор з кадрів в «ЕКО-Маркет»

📍Київ

Національна мережа супермаркетів запрошує в команду. Що потрібно робити на посаді: вести кадрове діловодство згідно з КЗпП України; вести та контролювати кадрову базу в 1С:8.2 ЗУП; оформлювати прийоми, звільнення, відпустки, переміщення, лікарняні листи, трудові книжки.

Відгукнутися

Провідний фахівець з оцінки та кар’єрного розвитку в «Тернопільський молокозавод»

📍Тернопіль

Компанія, яка виробляє натуральні молочні продукти, відкриває вакансію. Обов’язки на посаді: розробка концепцій, нормативних документів впровадження та функціонування системи «Планування та розвиток кадрового резерву» на ключові керівні посади компанії; реалізація та функціонування процесу «Оцінка компетенцій 360» ключових керівників компанії; розвиток системи корпоративних цінностей, а також реалізація та адміністрування проєктів напряму «Управління талантами»; взаємодія з вишами та HR-брендинг.

Відгукнутися

Рекрутер у «ТАСКОМБАНК»

📍Київ

Банк оголошує конкурс на посаду. Основні обов’язки: активний пошук і підбір персоналу для головного офісу банку; взаємодія з внутрішніми замовниками: зняття профілю посади, надання зворотного зв’язку, підтримка процесу адаптації новачків; участь у HR-проєктах банку; моніторинг та аналіз ринку праці.

Відгукнутися

Менеджер з персоналу в «Копійочка»

📍Вінниця

Мережа роздрібної торгівлі запрошує на віддалену роботу. Розглядають кандидатів з вищою освітою (психологія, управління персоналом, менеджмент); досвідом роботи в підборі та адаптації персоналу (бажано); готових до відряджень в межах регіону проживання. Проходження додаткового навчання за напрямом HR буде перевагою.

Відгукнутися

Рекрутер у ДТЕК

📍Київ

Ідеальний кандидат має: вищу освіту (курси, тренінги з підбору та адаптації персоналом будуть додатковим плюсом); досвід роботи в системному підборі персоналу від 1 року; успішний досвід закриття вакансій (масовий підбір, мідл-рівень, досвід закриття вакансій менеджерів з продажів та контакт-центру буде перевагою); впевнений користувач ПК: MS Office, автоматизованих систем.

Відгукнутися

Менеджер з адаптації та мотивації персоналу у «Салтівський м’ясокомбінат»

📍Київ

Мережа фірмових магазинів запрошує на роботу. Шукають відповідального співробітника, який має досвід роботи від 1 року в HR-сфері; знає продовольчу групу товарів (буде перевагою); вміє працювати у програмах Excel, Word.

Відгукнутися

Інспектор з кадрів в «АТБ-маркет»

📍Миколаїв

Вимоги до кандидатів: неповна вища освіта і/або спеціалізована підготовка в галузі кадрового діловодства; знання трудового законодавства, кадрового діловодства; досвід роботи в даній сфері; знання ПК (1С:Підприємство, Excel, Word, Outlook); активність, цілеспрямованість, відповідальність.

Відгукнутися

HR Administrator у Genesis

📍Київ

Побажання до кандидатів: досвід роботи у сфері HR від 1 року; досвід побудови та впровадження HR-процесів; досвід роботи з HR-системою. Роботодавець анонсує, зокрема: комфортні офіси з надійними укриттями та безперебійним інтернетом, водопостачанням та електроживленням; гнучкий графік роботи; онлайн-послуги корпоративного лікаря, а після випробувального терміну — медичне страхування в Україні; компенсацію найкращих на ринку курсів, корпоративні онлайн-мітапи та лекції, велику бібліотеку, бізнес- та менеджмент-школи для співробітників; безкоштовні тренування з бігу, волейболу, боксу та йоги; корпоративні знижки на абонементи в спортзали.

Відгукнутися

HR Business Partner (IT) в «Алло»

📍Київ

Основні завдання на посаді: формування та реалізація HR-стратегії digital-команди відповідно до бізнес-стратегії; побудова комунікації між менеджментом та співробітниками для покращення робочих стосунків та росту продуктивності; розробка та втілення в роботу моделі компетенцій; визначення потреб та реалізація планів навчання та розвитку; участь у формуванні команди на етапі фінальних співбесід; організація та проведення корпоративних заходів.

Відгукнутися