Розпочинаємо новий сезон на ринку праці добіркою вакансій для тих, хто тільки починає будувати свою кар’єру. Пам’ятайте про те, що навіть стартуючи з позиції стажиста, можна досягти вершин та стати топовим спеціалістом. У добірці представлені провідні компанії, які відкривають свої двері новачкам, готові навчати та розвивати. Можливо, шукають саме вас, відгукуйтеся.

Менеджер з підтримки клієнтів у ProCredit Bank

📍Київ

Банк оголошує конкурс на посаду. Розглядаються кандидати, які вільно володіють українською мовою; мають вищу освіту будь-якого профілю або на етапі закінчення навчання; знають англійську на рівні В1; стресостійкі та швидко адаптуються до змін.

Відгукнутися

Стажист (команда закупівель) в Nestle Ukraine

📍Львів

Команда Nestle Business Services Lviv запрошує на стажування студентів 3-5 курсів спеціалізації «Економіка/Бухгалтерія/Фінанси/Міжнародні відносини». Перевага надається кандидатам, які вміють працювати в MS Office, зокрема, MS Excel, а також впевнено володіють англійською мовою на рівні не нижче Intermediate.

Стажистам пропонується: офіційне працевлаштування; щорічний перегляд заробітної плати + премія, 28 днів оплачуваної відпустки, оплачувані лікарняні, медичне страхування, оплата обідів, дисконтна програма IT Club; релокаційний пакет або можливість працювати віддалено. 

Відгукнутися

Функціональний аналітик Microsoft Dynamics 365 Business Central (стажист) в INNOWARE

📍Київ

ІТ-консалтингова компанія запрошує спеціалістів-початківців на стажування для майбутніх функціональних аналітиків – консультантів із впровадження ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Тривалість стажування: 2 місяці, з 03.10.2023 по 30.11.2023. Навчання буде проходити разом із фахівцями компанії та самостійно, повністю online. Завантаження: 20 год./тиж., з них 5-10 год./тиж. – в межах стандартного робочого часу з регулярними зустрічами групи. Інтернів, які успішно пройдуть стажування, запрошують на роботу.

Відгукнутися

Стажист в «Укртелеком»

📍Віддалено

Телекомунікаційна компанія запрошує студентів для участі в освітньому проєкті «Кращі з «Укртелекомом»». Старт проєкту: 23 жовтня 2023 року. Набір триватиме до 13 жовтня. Формат: онлайн. Тривалість: три тижні. Учасники: студенти 2-6 курсів. Анонсуються: майстер-класи від досвідчених бізнес-тренерів, командні завдання та робота над розробкою проєкту, зустрічі з топменеджерами.

Усі зароблені стажистами бали під час навчання конвертуються в гроші, які компанія передасть ЗСУ.

Відгукнутися

Стажист у відділ податкових консультацій в PwC

📍Київ

Компанія, яка надає аудиторські, консалтингові, податкові та юридичні послуги, запрошує на стажування. Очікування від кандидатів: студент або випускник; диплом за спеціальністю у сфері оподаткування, фінансів, економіки, бухгалтерського обліку чи права; знання податкового законодавства та бухгалтерського обліку (буде перевагою); володіння англійською мовою, а також відмінне знання української мови (письмової та усної); розвинені комп’ютерні навички (Excel, PowerPoint, Word); вміння працювати в команді та швидко навчатись; амбітність і націленість на кар’єрне зростання.

Відгукнутися

Керівник рільничого підрозділу (стажист) у «Західний Буг»

📍Радехів

Аграрна компанія оголошує конкурс на вакантну посаду. Вимоги до претендентів: вища освіта (агрономічний/економічний/інженерний напрямок); досвід роботи на с/г виробництві; досвід роботи на керівних посадах (буде перевагою); впевнений користувач ПК (1С, МS Office); знання технології сільськогосподарського виробництва; організаційні навички; орієнтація на результат.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; високий рівень заробітної плати; службовий автомобіль, компенсація витрат на пальне; мобільний корпоративний зв’язок; службовий ноутбук; премія в кінці року за результатами роботи.

Відгукнутися

Стажист у відділ маркетингу в L’OREAL Ukraine

📍Київ

Пропонується пройти 6-12-місячну програму стажування у відділах маркетингу випускникам та студентам останніх курсів.

Якщо ви: маєте повну вищу освіту/студент останніх курсів спеціальності «Маркетинг», «Менеджмент», «Економіка» та «Підприємництво»; досвідчений користувач пакету MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook тощо); маєте хороші аналітичні навички; знаєте англійську на рівні Upper-Intermediate – відгукуйтеся.

Відгукнутися

Інтерн до відділу трансфертного ціноутворення в EY

📍Київ

Компанія, яка надає послуги у галузі консультування з питань ведення бізнесу, аудиту, оподаткування і права, а також консультаційного супроводу транзакцій, оголошує про відкриття вакансії.

Вимоги: вища освіта в галузі фінансів або математики (недавній випускник); рівень володіння англійською мовою – В2 і вище; поглиблене знання офісних додатків (Excel, Word, PowerPoint); знання податкового законодавства (буде плюсом); релевантний досвід роботи (буде перевагою); аналітичні здібності та увага до деталей.

Відгукнутися

Стажист у сервісний департамент у Konica Minolta Ukraine

📍Харків, Полтава, Рівне, Одеса

Глобальний провайдер передових ІТ-рішень, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом, запрошує студентів технічних ВНЗ останніх курсів та випускників 2021-2022 років на оплачуване стажування з подальшим працевлаштуванням.

Майбутні обов’язки: виконання ремонтів і обслуговування БФП (багатофункціональних пристроїв); оперативне вирішення задач, які стосуються ремонтів; підтримка клієнтів; діагностика, усунення технічних неполадок і збоїв у роботі БФП.

Відгукнутися

Стажист з роботи з планограмами у WOG

📍Київ

Портрет ідеального кандидата: вища/неповна вища освіта; досвідчений користувач ПК (Word, Excel); знання 1С та SHELF (буде перевагою). 

Обов’язки: розробка та оновлення викладки товарів; контроль розміщення товарів та додаткового обладнання згідно планограм; внесення логістичних параметрів, активності товару, мінімальних залишків до бази 1С. 

Відгукнутися