Редакція медіаплатформи budni підготувала свіжу добірку непересічних вакансій. Серед великої кількості пропозицій, представлених на сайті robota.ua, ми пропонуємо ознайомитися з тими, які можуть зачепити креативних, відкритих, готових до навчання кандидатів. Вакансії швидко закриваються, не зволікайте!

Актор квесту в Ingame Quest-Club

📍 Дніпро

Шукають працівника, який виконуватиме роль актора у квест-кімнатах різних жанрів (екшен, спорт, жахи тощо); розігруватиме ролі та спілкуватиметься з гравцями; забезпечуватиме високий рівень емоційної напруги в процесі проведення квестів; буде дотримуватися правил та сценарію квесту; братиме участь у тренінгах та підвищуватиме свою професійну кваліфікацію.

Відгукнутися

Терміст у ДТЕК

📍Харків

Енергетична компанія запрошує на роботу, розглядають кандидатів без досвіду роботи, пропонується навчання. Майбутній працівник займатиметься, зокрема, термообробкою металу в шахтних, камерних електричних печах. Роботодавець забезпечує працівників засобами індивідуального захисту та спеціальним одягом. Анонсується розвіз від метро на службовому транспорті.

Відгукнутися

Майстер з ручної вишивки у FROLOV

📍Київ

Український бренд, виробник одягу та аксесуарів, оголошує про відкриття вакансії. Побажання до майбутнього працівника: володіння різними техніками ручної вишивки; вміння працювати з різними матеріалами (кристали, бісер, паєтки, мереживо); уважність, пунктуальність, ініціативність.

Відгукнутися

Гіпсувальник в Ortolife

📍Львів

Зуботехнічна лабораторія шукає гіпсувальника з бажанням вчитися та розвиватися у сфері стоматології. Основні обов’язки на посаді: відливання гіпсом стоматологічних відбитків; обробка гіпсових моделей до естетичного вигляду; виконання доручень керівництва та зубного техніка; прибирання власного робочого місця.

Відгукнутися

Фахівець з інформування населення з питань мінної небезпеки в «Асоціація саперів України»

📍Віддалена робота, можливі відрядження

Громадська організація запрошує на роботу. Функціональні обов’язки: здійснення інформування населення з питань цивільного захисту та мінної небезпеки шляхом проведення навчальних сесій у Харківській, Миколаївській або Київській області; взаємодія з місцевими органами влади селищних та районних громад; проведення сесій з інформування про мінну небезпеку для дорослих, підлітків та дітей відповідно до стандартних процедур та методик; донесення до аудиторії розуміння ризиків та стратегій їх зниження; дотримання заданих робочих планів та методичних рекомендацій; підготовка звітної документації про проведену роботу. Роботодавець анонсує відрядження для безпосереднього виконання обов’язків по Україні.

Відгукнутися

Майстер з виготовлення та розпису сувенірів, художник в «Коза-Дереза»

📍Тернопіль

Етномайстерня оголошує про відкриття вакансії. Функціональні обов’язки на посаді: розпис сувенірів за зразком. Побажання до кандидатів: відповідальність; акуратність; вміння відтворювати малюнок. Роботодавець анонсує безкоштовне навчання для нових працівників.

Відгукнутися

Гемолог у SOVA 

📍Київ

Ювелірний дім запрошує на роботу гемолога (оцінювача коштовного каміння). Чим доведеться займатися на посаді: сортуванням, оцінкою каменів; визначенням синтетичних і облагороджених матеріалів; оцінкою каменів відповідно до національних і міжнародних систем; проведенням інвентаризації.

Роботодавець пропонує майбутнім працівникам, серед іншого: корпоративне житло; професійне навчання та розвиток; знижки на ювелірні прикраси ювелірного дому.

Відгукнутися

Судноводій в «Лукро»

📍Рені

Потрібен екіпаж, судноводій, категорія 6-24 метри, для роботи на службово-роз’їзних катерах у межах акваторій порту Ізмаїл та порту Рені (Одеська область). Анонсується офіційне працевлаштування та проживання на суднах, які обладнані всім необхідним для комфортного проживання.

Відгукнутися

Коваль художнього кування

📍Харків

Компанія, яка спеціалізується на виготовленні ексклюзивних виробів з металу, запрошує в команду. Вимоги: досвід роботи на позиції коваля художнього кування; вміння виготовляти вироби за ескізом та малюнком; висока увага до деталей та якості роботи; володіння ручним електроінструментом та зварювальним апаратом напівавтомат; відповідальність та самостійність.

Відгукнутися

Косар трави в INWHITE

📍Київ

Шукають працівників на підробіток – косіння трави в музеї. Потрібні фізично витривалі спеціалісти, які: вміють працювати з бензотримером на побутовому рівні; готові працювати з 9:00 до 14:00 год або повний день з графіком 5/2.

Відгукнутися

Майстер-підривник у «Метінвест»

📍 Покровськ

Міжнародна гірничо-металургійна група компаній шукає машиністів підземних установок на підприємство Групи ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське». Що потрібно робити: проводити вибухові роботи відповідно до паспорта буропідривних робіт; виписувати, отримувати та підносити до місця роботи вибухові матеріали; здійснювати замір метану у вибої безпосередньо перед заряджанням шпурів та перед кожним підриванням зарядів; визначати безпечну зону та наявність постів.

Відгукнутися

Також компанія запрошує на роботу Маркшейдера дільниці.