16 квітня 2020. Київ. Вперше в Україні відбувся прямий ефір, присвячений бренду роботодавця в рамках міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research, LIVE. Під час трансляції міжнародна компанія ANCOR і корпорація Randstad представили підсумки дослідження в 2020 році і нагородили найпривабливіших роботодавців, яких вибрали українці в цьому році.

У глобальному дослідженні Randstad Employer Brand Research в цьому році взяли участь понад 185 000 респондентів з 33 країн, які оцінили понад 6000 компаній. Всі країни дослідження становлять 75% відсотків світової економіки, тож сукупні дані також характеризують глобальні тренди на світовому ринку праці.

Українське дослідження в 2020 році об’єднало 7861 українців, за характеристиками статі, віку, рівня освіти і географічної представленості. В опитуванні взяли участь як працевлаштовані, так і українці, які зараз знаходяться в процесі пошуку роботи, представники різних галузей і посад у віці від 18 до 65 років.

Окрім оцінки привабливості компаній-роботодавців, респонденти відповідали на питання про вибір нового місця роботи. Також були проаналізовані тренди, характерні для представників різних поколінь. У нашій країні респонденти оцінили 150 найбільших роботодавців з основного списку: 75 українських і 75 міжнародних компаній.

Респондентам було запропоновано оцінити компанії за наступними ключовими критеріями: фінансова платоспроможність, застосування найпередовіших технологій, хороша репутація, гарантії зайнятості, кар’єрне зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна робоча атмосфера, баланс між роботою та особистим життям, приваблива заробітна плата і соціальний пакет.

Ірина Прудникова, СЕО компанії ANCOR Ukraine: «Ми щиро вітаємо компанії-переможці! Ця нагорода – результат їх копіткої і системної роботи

У прямому ефірі на Randstad Employer Brand Research, LIVE були оголошені найбільш привабливі компанії-роботодавці, на думку українців!

За умовами премії, головну статуетку дизайнера Марселя Вандерса від Randstad отримали два найпривабливіших роботодавця – національна і міжнародна компанії. Цього року переможцями премії були визнані компанії Група Нафтогаз і Samsung, відповідно.

В ході дослідження привабливості роботодавців були визначені найбільш привабливі роботодавці в галузях українського ринку!

Переможцями в галузях стали компанії:

– Нібулон – Сільське господарство
– Укравто – Автомобільна промисловість
 Syngenta – Хімічна і агрохімічна промисловість
– Cersanit – Будівельні матеріали
– Coca-Cola – Товари народного споживання
– Райффайзен Банк Аваль – Фінансові послуги
– GlobalLogic – Інформаційні технології
 Антонов – Машинобудування
– Метінвест – Металообробка та гірничодобувна промисловість
 Bayer – Фармацевтика
– Adidas – роздрібна торгівля
– Ericsson – Телекомунікації
– Адміністрація морських портів України – Транспорт і логістика

Для довідки:

Randstad

З 2012 року холдинг АНКОР є ексклюзивним стратегічним партнером холдингу Randstad. Компанія Randstad заснована в 1960 році в Голландії. Портфель продуктів варіюється від підбору і надання персоналу різних категорій на постійну роботу і тимчасові проекти до комплексних HR рішень. Компанія представлена ​​4861 офісами в 38 країнах. У компанії працюють 38 280 співробітників. Щодня компанія направляє своїм клієнтам більш 649 000 працівників. Річна виручка Randstad за підсумками 2019 року перевищила 23,7 мільярда євро.

АНКОР

Міжнародна компанія АНКОР з 1990 року спеціалізується в галузі рекрутменту, аутсорсингу і консалтингу. Мережа холдингу включає більше 40 офісів в 9 країнах: Україна, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь, Росія, Казахстан, Узбекистан, Таїланд. Щорічно АНКОР обслуговує понад 1600 клієнтів, міжнародних та національних компаній. На глобальному ринку АНКОР працює в партнерстві з міжнародним холдингом Randstad. Річна виручка АНКОР за підсумками 2019 року перевищила 285 мільйонів доларів.