За даними опитування robota.ua, у 2022 році 87% українських роботодавців вдалися до заходів з оптимізації витрат. Багатьом компаніям довелося оптимізувати HR-бюджети, зокрема – компенсаційні пакети включно з опцією корпоративного страхування.

Водночас потреба дбати про свої команди для відповідальних роботодавців лишається актуальною – адже відчуття безпеки є основою залученості, а відтак – продуктивної роботи. Тому компанії шукають опції, які потребують мінімальних інвестицій, і водночас – допомагають командам почуватися більш захищено та впевнено. Одним із таких інструментів є нове рішення корпоративного страхування Drive Sure. Розповімо докладніше про п’ять його переваг і чому роботодавцям цікавий сервіс.

Drive Sure допомагає підвищити задоволеність, лояльність та залученість команди

Залучені співробітники працюють продуктивніше. За результатами досліджень Gallup, високозалучені команди забезпечують бізнесам на 23% більшу прибутковість і мають на 43% меншу плинність. Висока мотивація формується за рахунок кількох факторів, ключовим із яких є турбота про команду.

Особливо цінним відчуття безпеки є в кризові періоди, і якщо компанія попри фінансові складнощі знаходить можливість дбати про працівників – це конвертується у вдячність, довіру та ефективну роботу.

Drive Sure є саме таким рішенням – потребує мінімум ресурсів від компанії, і водночас покращує бренд роботодавця й формує довірливі відносини з працівниками. Адже команда отримує додатковий бенефіт – доступ до найкращих страхових пропозицій на вигідних умовах.

Drive Sure не потребує інвестицій від бізнесу

Придбання страхових пакетів для працівників потребує значних коштів, і не всі компанії мають цю можливість зважаючи на дефіцит бюджетів. На відміну від звичного корпоративного страхування, Drive Sure – це агрегатор страхових полісів, який відкриває працівникам 100+ найкращих пропозицій від 30+ провідних страхових компаній.

Тобто кінцевим користувачем продукту є саме працівник, проте саме компанія є ініціатором та надає співробітнику можливість вигідно (зі знижкою до 25%) придбати страхову послугу. Такий бенефіт є доповненням до основних елементів компенсаційного пакета.

Наразі працівники можуть обрати три види страхування:

  • ОСЦПВ та ДЦВ

ОСЦПВ (або «автоцивілка») покриває тільки шкоду потерпілої сторони:

  • 160 тис. грн – на відшкодування пошкодження автомобіля потерпілого;
  • 320 тис. грн – на шкоду, заподіяну здоров’ю потерпілого.

Часто цього недостатньо, особливо, якщо потерпіла сторона – автомобіль класу люкс. За допомогою ДЦВ можна збільшити покриття до 500 тис. грн за незначну доплату.

  • Зелена карта

Це міжнародний страховий поліс автоцивільної відповідальності, за наявності якого при ДТП відшкодовується збиток стороні, що потерпіла. Цей поліс є обов’язковим при перетині кордону з ЄС. Зелену карту оформлюють на конкретний автомобіль. У документах зазначають дані його власника чи будь-якого іншого страхувальника. Водночас дія поліса поширюється на будь-якого водія, який буде за кермом авто на законних підставах.

  • Міні КАСКО та КАСКО

КАСКО захищає майно власника автомобіля та розраховується індивідуально в залежності від року випуску, вартості та інших параметрів і покриває всі види ризиків від ДТП до викрадення та інших форс-мажорів. Міні КАСКО покриває, як правило, тільки ДТП та коштує приблизно 50% від вартості КАСКО.

Drive Sure легко й швидко запускається і простий у користуванні

HR-відділи працюють із безліччю запитів та завдань, і на запуск нових проєктів та пропозицій зазвичай бракує часу. Drive Sure враховує це й розроблений так, щоб HR-фахівці витрачали мінімум зусиль. Треба зробити лише п’ять простих кроків:

  1. Презентація.
  2. Затвердження умов.
  3. Персоналізація лендингу.
  4. Підготовка бази знань.
  5. Активація.

Команда Drive Sure забезпечує технічний супровід, а також кваліфіковану й оперативну підтримку при інтеграції та під час користування сервісом.

Щодо співробітників – інтерфейс сервісу простий та інтуїтивно зрозумілий. Вибрати потрібну страхову пропозицію можна за фільтрами. Перше оформлення поліса відбувається в 3 кліка, наступні – в 1. Оформлений поліс автоматично завантажується у «Дію». Всі матеріали доступні в особистому кабінеті. Також надаються інформаційні матеріали про те, як користуватися сервісом покроково.

Звичайно, щоб залучати команду, компанії варто проводити комунікацію про доступну опцію. Наприклад, нагадувати про неї щомісяця в корпоративних розсилках та під час особистих зустрічей із працівниками.

Drive Sure дозволяє придбати страхові послуги до 25% дешевше

Це реальна знижка без жодних прихованих маніпуляцій. Придбати страхову послугу через Drive Sure можна значно дешевше завдяки тому, як влаштований сервіс. Drive Sure є не агентом, а агрегатором – тобто збирає максимум пропозицій на одному ресурсі. Тобто ми виключаємо низку своїх витрат (наприклад, на маркетинг) і по суті відсоток, який заробляють агенти та дистриб’ютори на продажі страхових послуг, передаємо компаніям для мотивації та підтримки своїх людей у непростий час. Це цінність нашої компанії та продукту.

Також сервіс передбачає опцію оплати частинами (наприклад, річний поліс «Зелена карта» можна придбати за 833 грн на місяць).

Drive Sure пропонує низку додаткових бенефітів

Наприклад, через сервіс можна отримати промокоди зі знижками на автомобільні сервіси від СТО, АЗС, автомийок, встановлення газового обладнання тощо. А також бонусні бали, які можна використати в магазинах автомобільних аксесуарів, шин, автозапчастин та інших партнерів.

Додаткова цікава опція для роботодавця – кешбек. Компанія може повернути 5% від вартості страхових продуктів, щоб використати їх на свої соціально важливі цілі. Зокрема, це зручний спосіб згенерувати кошти на допомогу ЗСУ або колегам та їхнім родинам, які постраждали внаслідок бойових дій.

Щоб дізнатися більше про рішення Drive Sure, яке стане важливим доповненням до соціального пакета вашої команди, – можете залишити заявку на сайті.

Читайте ще: Нові підходи у стратегіях залучення персоналу