А ви знаєте, ким потрібно працювати у сфері HR, щоб заробляти більше всіх? Редакція ПроHR підготувала актуальну добірку HR-вакансій з високими заробітними платами.

Хто може претендувати на зарплату від 40 000 до 95 000 грн? Переходьте та знайомтеся з умовами, можливо, шанс отримати роботу з гідною заробітною платою отримаєте ви.

HRD, директор з персоналу (Київ)

Структурована українська компанія, яка займається виробництвом, імпортом та продажем сиру, запрошує в команду. Побажання до кандидатів: досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років (бажано – у сфері IT); стратегічне мислення; любов до сиру; інноваційність, системність в роботі; англійська – Pre-Intermediate і вище. Пропонована заробітна плата на позиції – 60 000-80 000 грн.

Human Resource Manager у BGB PERSONNEL GROUP (Харків)

Компанія, яка спеціалізується на розважальній сфері та сфері послуг, відкриває вакансію. Серед побажань до кандидатів: вища освіта, пов’язана з посадою, мінімум 3 роки досвіду на аналогічній позиції; комунікативні навички – здатність активно спілкуватися з різноманітним колом людей; гнучко та легко виконувати різноманітні професійні завдання; шукають професіоналів, які звертають увагу на деталі та вміють працювати автономно; володіють добре розвиненими навичками роботи з комп’ютером; високий рівень англійської мови.

Зарплата на позиції – 40 000-55 000 грн.

HR Generalist US Product company в Edible Brands Ukraine (Київ)

Технологічний та науково-дослідний центр запрошує в команду. Портрет ідеального кандидата: 4+ років досвіду в галузі управління персоналом, робота в технологічних/роздрібних організаціях; англійська – Upper-Intermediate; відмінні та перевірені організаційні, комунікативні та презентаційні навички; сильні аналітичні здібності; знання методів пошуку та підбору персоналу; високий рівень емоційного інтелекту та емпатії; знання та досвід роботи з HRIS. Буде плюсом: тренерський досвід; досвід роботи у галузі технологій та роздрібній торгівлі.

Компанія гарантує: заробітну плату – 70 000-95 000 грн; професійний та особистісний розвиток; корпоративну бібліотеку; медичне страхування після випробувального терміну; бонуси відповідно до політики; 24 дні щорічної відпустки; затишний офіс у центрі Києва; дистанційну роботу (за необхідності).

Senior Crew Manager у Global Seaways Odessa (Одеса)

Крюїнгова компанія відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: вища освіта; добре володіння англійською мовою (письмовою та розмовною); впевнений користувач ПК та інтернетом, добре знання Microsoft Office; досвід роботи в крюїнгу більше 15 років (обов’язково); досвід роботи у флоті BULKER, TANKER & GAS; командний гравець, порядність.

Графік роботи: 8-годинний робочий день, з 9.00 до 18.00, пн-пт. Пропонована заробітна плата – 50 000-62 000 грн.

Керівник відділу рекрутингу в GOLDEN STAFF (Київ)

Агентство з підбору та розвитку персоналу оголошує про відкриття вакансії. Побажання до кандидатів: вища освіта; від 3-х років досвіду роботи у сфері підбору персоналу; досвід управління командою – від 2 років; успішні кейси з закриття вакансій топ рівня (обов’язково); вільне володіння російською, українською мовами, англійська – розмовна; уміння організовувати системний підхід і вибудовувати процеси взаємодії команди, орієнтованість на результат; високі комунікативні та переговорні навички, робота в СРМ.

Компанія пропонує: заробітну плату – 50 000 грн; офіс у центрі Києва; графік роботи: повний день (пн-пт з 9.00 до 18.00 або з 10.00-19.00); дні віддаленої роботи.

HR Director в ESCA (Харків)

Компанія, яка займається торгівлею товарами широкого асортименту, шукає HRD. Вимоги: знання трудового законодавства; навички роботи з кадровою документацією; володіння сучасними методами оцінки персоналу та регламентації його функцій; вміння оцінити компетентність кандидата; навички проведення співбесід; навички налагодження комунікацій між підрозділами; знання сучасних концепцій управління персоналом; знання загальних цілей розвитку організації та напрямів кадрової політики; наявність організаторських здібностей; релевантний досвід від 5-ти років; англійська мова – вільно; знання Microsoft Office.

Пропонується заробітна плата – 54 000-94 500 грн (після випробувального терміну).

HRD в «УБЕРЁМ» (Київ)

Найбільший сервіс в Україні для замовлення прибирання у квартирі шукає фахівця. Потрібні кандидати, які мають більше 2-х років досвіду на посаді лідера HR-напряму/HR-generalist-a; мають досвід побудови HR-команди чисельністю понад 100 осіб; досвід масового найму робітників (бажано); керують за допомогою дашборда та метрик ключовими процесами; вміють структурувати інформацію та організовувати процеси; готові самостійно приймати рішення та брати на себе відповідальність; можуть підтримувати високий темп роботи; мають практичний досвід рекрутингу, володіють різними методами пошуку персоналу, залучення ефективних джерел підбору персоналу; вміють швидко, легко і якісно вчитися; володіють хорошими аналітичними навичками.

Умови: графік 5/2, з 9.00 до 19.00; робота в компанії, що динамічно розвивається; свобода в прийнятті рішень і виборі дій; зарплата – 40 000-70 000 грн (за результатами співбесіди), ставка + бонус (обговорюється за підсумком співбесіди); офіційне працевлаштування; навчання коштом компанії; систематичний нетворкінг з колегами по всьому світу.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!